ScrollToTop
magazyn mamy

Ekopiknik Bałtów

Data: 12 lipiec 2018

Drogie Mamy!
Przed nami pierwsza edycja imprezy Ekopiknik Bałtów – zapraszamy Was na wielki, rodzinny piknik ekologiczny.


Spotykamy się w ostatni weekend lipca na terenie Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego (28-29 lipca, 11.00-18.00). Podczas wspólnego piknikowania zaprosimy Was do degustacji najlepszej regionalnej żywności naturalnej, wykonania własnej ekotorby, relaksu na trawie, ekoquestingu i wielu innych zabaw i animacji.


Przygotowaliśmy 5 stref tematycznych – każda Mama znajdzie coś dla siebie:

  • Food – w tej strefie zaprezentują się najlepsi producenci naturalnej żywności regionalnej – będziemy degustować, rozmawiać o zdrowym żywieniu i wyjątkowych recepturach!

Do strefy wystawców dołączyli już także producenci kosmetyków naturalnych – będzie aromatycznie i zmysłowo!

  • Fun – strefa zabawy dla najmłodszych będzie pełna niespodzianek! Zaprosimy Was na warsztaty robienia ekotoreb, drewnianych zwierzakowych klocków i obrazów zasilanych energią z natury – wszystkie prace zabierzecie na pamiątkę do domu!
  • Edu – pokażemy Wam, jak wygląda życie reklamówki; dlaczego warto sortować śmieci i jak ruch zasila nasze szare komórki – będzie naukowo i wesoło
  • Chill out – to miejsce relaksu i wypoczynku – na leżakach, na trawie – tutaj doładujecie swoje baterie!
  • Lifestyle – specjaliści od zdrowego stylu życia opowiedzą Wam o zbilansowanej diecie, mądrym treningu, ekologicznych nawykach!

Co jeszcze mamy w zanadrzu?
Ekoquesting – zaprosimy Was do rodzinnej gry terenowej – odkryjecie przeróżne ekologiczne ciekawostki a po ukończeniu trasy odbierzecie nagrody.


Zapraszamy do Bałtowa w ostatni weekend lipca. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny!

http://ekopiknik.juraparkbaltow.pl/

Nikt jeszcze nie rozpoczął dyskusji w tym wątku. Dodaj komantarz jako pierwsza!

logo

Portal MyMamy.pl pomaga poznać i skontaktować się z innymi rodzicami w okolicy oraz udostępniać im różne informacje i materiały