ScrollToTop
magazyn mamy

II edycja akcji "Zmień siebie,daj siebie" w ramach projektu Kobiety dla Kobiety.

Data: 07 marzec 2019

Gala jak ze szklanego ekranu, czerwony dywan, mnóstwo emocji i niezapomniane wrażenia – projekt Fundacji 3-4-Start "Zmień siebie, daj siebie" będący częścią ogromnego przedsięwzięcia "Kobiety dla kobiety" wkracza w decydującą fazę! Już niedługo poznamy cztery finalistki, które przejdą metamorfozę, o jakiej marzą!


Już 8 marca o godzinie 20:00 na stronie http://kobietydlakobiety.pl/ ruszają oficjalne zapisy do projektu "Zmień siebie, daj siebie".

Akcja skierowana jest do wszystkich kobiet , które mają ochotę przejść metamorfozę pod okiem wykwalifikowanej kadry, trenerów, specjalistów z zakresu medycyny estetycznej, psychologów. To coś, co pomoże im poczuć się pięknie we własnej skórze i uwierzyć w siebie. Zwieńczeniem będzie gala finałowa, na której nasze finalistki będą gwiazdami!W całym przedsięwzięciu udział weźmie Karolina Chapko, aktorka i ambasadorka akcji oraz Tomasz Jacyków, stylista gwiazd. Aby wziąć udział w programie, wystarczy w dniach 8-31 marca zgłosić swoją kandydaturę.


Spośród nadesłanych zgłoszeń, zostanie wyłonionych 10 półfinalistek, z których jury wyłoni 4, które przejdą metamorfozę. Czy warto? Zawsze warto zawalczyć o siebie!
Zrób sobie prezent z okazji dnia Kobiet i daj sobie szansę na przygodę marzeń!
Czekamy na Ciebie!

Nikt jeszcze nie rozpoczął dyskusji w tym wątku. Dodaj komantarz jako pierwsza!

logo

Portal MyMamy.pl pomaga poznać i skontaktować się z innymi rodzicami w okolicy oraz udostępniać im różne informacje i materiały