ScrollToTop
magazyn mamy

Klienci Rossmanna wciąż mogą zdecydować komu pomogą – przedłużyliśmy termin do 5 kwietnia.

Data: 05 kwiecień 2019

Z początkiem stycznia wystartowała trzecia edycja akcji „Pomagamy jak umiemy”. Klubowicze zbierają przy zakupach nowe punkty, które pod koniec roku przełożą się na wartą 5 mln zł pomoc dla 250 instytucji. W tym roku klienci sami wybiorą organizację, którą będą wspierać – mają na to czas do 5 kwietnia.

Nasi pracownicy ponownie wskazali lokalne organizacje, które ich zdaniem warto wesprzeć: domy dziecka, samotnej matki, hospicja czy schroniska. Jak im teraz pomóc? Wystarczy, że przy każdych zakupach klient pokaże przy kasie aplikację Rossmann PL, a my naliczymy punkty i odłożymy „cegiełkę” dla wspieranej organizacji.

Od 15 marca na naszej stronie rossmann.pl/pomagamy można znaleźć listę wszystkich organizacji, które biorą udział w tegorocznej, trzeciej już edycji akcji „Pomagamy jak umiemy”. Do 5 kwietnia posiadacze aplikacji Rossmann PL mogą wybrać jedną z instytucji z całej Polski, na którą będą przekazywane ich punkty. Nowi klubowicze będą mieli natomiast dwa tygodnie – od momentu dołączenia do Klubu Rossmann - na to, by wybrać „swoją” organizację. Jeśli w tym czasie nie zdecydują się na żadną konkretną instytucję, ich punkty zasilą „konto” jednej z organizacji z regionu, w którym najczęściej robią oni zakupy.

Dzięki naszym pracownikom, bardzo zaangażowanym w tę akcję oraz klientom, którzy chętnie pomagają w ubiegłym roku przekazaliśmy wsparcie – w postaci produktów dostępnych w Rossmannie o wartości 5 mln zł aż 222 organizacjom. W tym roku także celujemy w 5 mln zł. Mamy nadzieję, że wspólnie uda się nam obdarować 250 instytucji.

31 października zakończymy gromadzenie punktów. Wtedy będziemy mogli policzyć na jaką kwotę poszczególne organizacje otrzymają wsparcie. Im więcej osób wybierze daną instytucję, tym większą darowiznę ona otrzyma. Planujemy, że do końca roku wszystkie organizacje dostaną wybrane przez siebie produkty.

Nikt jeszcze nie rozpoczął dyskusji w tym wątku. Dodaj komantarz jako pierwsza!

logo

Portal MyMamy.pl pomaga poznać i skontaktować się z innymi rodzicami w okolicy oraz udostępniać im różne informacje i materiały