ScrollToTop
rabaty dla mamy

Kobiety dla Kobiety - Zmień siebie dla siebie

Data: 03 wrzesień 2017

Kochani, jako MyMamy.pl wspieramy wszystkie akcje, które są ważne dla Mamy jako Mamy oraz Kobiety.

Dlatego nie możemy nie napisać o tak ważnej akcji jaką jest "Zmień siebie dla siebie" organizowanej przez Fundację Kobiety dla Kobiety.

O tym, że kobiety mają wielką moc, dowiedzieliśmy się już przy okazji naszej akcji „Kobiety dla kobiety”, której głównym celem jest pomoc 37mioletniej Oli – samotnej mamie chorującej na białaczkę szpikową.
Napisaliśmy „głównym”, ponieważ dobro zadaje kłam zasadom matematyki – ono dzielone się mnoży. Im więcej osób włączonych w niesienie pomocy, tym większe są efekty.
Nasza akcja „Kobiety dla kobiety” miała również zmotywować zaangażowane w nią kobiety, przynieść im inspirację i odpoczynek od codziennej gonitwy, uskrzydlić i wzmocnić wiarę we własne możliwości.

A teraz idziemy krok dalej, startując z kolejną odsłoną tej akcji. Tym razem przyświeca nam hasło: „Zmień siebie, daj siebie”.
Dobrze wiemy, że pomagając innym, pomaga się także sobie. Nadal głównym celem przedsięwzięcia jest pomoc naszej podopiecznej Oli, mamie małego Tymka, walczącej z ciężką chorobą. Jednak tym razem chcemy pomóc i innym mamom w ich codziennych zmaganiach.

Dobrze wiemy, że bycie mamą to niełatwe zadanie, szczególnie w dzisiejszym, pędzącym w szaleńczym tempie świecie. Młodym mamom często brakuje czasu dla siebie – czasu na odpoczynek, na realizację swoich pasji, a nawet czasu na zadbane o własne zdrowie.
Zdarza się i tak, że ciało, które zmieniło się po porodzie staje się przyczyną smutku i obniżenia poczucia własnej wartości. W idealnym świecie o zdrowie i dobre samopoczucie mam zadbałby szereg specjalistów, pomagając im wrócić do formy i odzyskać dobre samopoczucie.
Nie żyjemy w idealnym świecie, a jednak my chcemy teraz do tego ideału się zbliżyć.

W akcji „Zmień siebie, daj siebie” wyciągamy rękę do młodych mam, pragnąc pomóc im poczuć się piękniej i pewniej w swoim ciele. Wiemy, jak ważna jest samoakceptacja i jak zadowolenie z własnego wyglądu korzystnie wpływa na samopoczucie. Jesteśmy także świadomi, jak istotną kwestią jest dbanie o zdrowie, regularne badania i diagnostyka.
Zdajemy sobie  sprawę, że najlepiej działać kompleksowo, bo sama poprawa wyglądu nie zapewnia zdrowia, a samo zdrowie nie przynosi pełnego zadowolenia z własnego ciała.
I właśnie dlatego w akcji „Zmień siebie, daj siebie” będziemy się skupiać w równym stopniu na obu tych obszarach.

Trzy młode mamy, które zostaną wybrane spośród zgłoszonych osób, będą dzięki naszej akcji i współpracujących z nią partnerom, objęte kompleksowym programem, w którym specjaliści zadbają zarówno o ich wygląd, jak i o zdrowie, a w  efekcie – o dobre samopoczucie, pewność siebie i zadowolenie z własnego ciała.
Program będzie obejmował zabiegi kosmetyczne i z zakresu medycyny estetycznej, badania analityczne, konsultacje lekarskie, dietetyczne, stomatologiczne, treningi z trenerem personalnym, a także spotkania z coachem i terapeutą.

Rezultatem będzie całkowita metamorfoza wybranych mam, którą będzie można podziwiać na uroczystej gali finałowej.

Już dziś zapraszamy wszystkich do udziału w akcji. Osoby chętne do poddania się metamorfozom zachęcamy do wysyłania zgłoszeń oraz oddawania głosów na kandydatki na stronie https://www.kobietydlakobiety.pl/.

Kobiety dla kobiety - dziękujemy Wam za tak wyjątkową akcję!!!

Nikt jeszcze nie rozpoczął dyskusji w tym wątku. Dodaj komantarz jako pierwsza!

logo

Portal MyMamy.pl pomaga poznać i skontaktować się z innymi rodzicami w okolicy oraz udostępniać im różne informacje i materiały