ScrollToTop
rabaty dla mamy

Konkurs Milly Mally - rozstrzygnięcie!

Data: 02 grudzień 2019

Tak jak obiecywaliśmy w dniu dzisiejszym podajemy wyniki "Sport to zdrowie", w którym do wygrania były hulajnogi oraz rowerek biegowy od Milly Mally.

Dziękujemy bardzo za wszystkie nadesłane prace, niezwykle nas cieszy, że jesteście takimi wspaniałymi rodzicami i zachęcacie swoje dzieci do bycia aktywnymi już od najmłodszych lat. Na pewno zaprocentuje to w przyszłości.

Bardzo ciężko było podjąć finalną decyzję, ale po dyskusjach prezentujemy listę nagrodzonych trzech miejsc:

Hulajnogi wędrują do:

Anny Szyszko "Uwielbiamy wspólne wędrówki, chociaż doszliśmy do momentu, kiedy starszy syn jest za duży, żeby go nieść, ale jeszcze nie jest na tyle duży, żeby iść cały dzień na nogach. Chociaż... wszystko jest kwestią motywacji ;) "

oraz Kasi Nowakowskiej "Aktywnie spędzamy dużo czasu. Zaczęliśmy wiosną od biegu z Misiem. Często też chodzimy po lesie z kijami z Zosią w chuscie"

Natomiast rowerek biegowy do: Małgorzata Czech "Kask jest, pasy zapięte, tata za kierownicą - no to w drogę! Jeju, już nie mogę się doczekać kiedy przesiądę się na własne dwa kółka :)"

Dziękujemy jeszcze raz za wszystkie nadesłane prace. W galerii umieszczone zostały wszystkie nadesłane prace.

Wszystkich laureatów bardzo prosimy o podesłanie na adres: magdalena@mymamy.pl adresów pocztowych  + numerów telefonu do wysyłki nagrody

Pozdrawiamy!

 

Nikt jeszcze nie rozpoczął dyskusji w tym wątku. Dodaj komantarz jako pierwsza!

logo

Portal MyMamy.pl pomaga poznać i skontaktować się z innymi rodzicami w okolicy oraz udostępniać im różne informacje i materiały