ScrollToTop
magazyn mamy

Konkurs Torbowy

Data: 19 marzec 2018

Kochani tak jak obiecaliśmy wracamy z torbową zabawą! Ostatnio wysłaliśmy ich 324! - ciekawe jak będzie tym razem...
 
Nasze torby towarzyszą Mamom w licznych sytuacjach - na zakupach, w podróży, podczas spacerów ....
 
Dziś chcemy, aby miała je każda Mama. Dlatego idziemy na całość!!! 
 
Dla wszystkich którzy zachęcą 5 swoich znajomych do polubienia profilu MyMamy.pl - nasza unikatowa torba Matka Wariatka lub Matka Polka w prezencie!
Liczba toreb nielimitowana Niech będzie nas jak najwięcej!!
 
Co należy zrobić:
Oznaczcie w komentarzach swoich znajomych, których zaprosiliście i którzy dołączyli do naszego Mamowego Świata ( Uwaga: muszą polubić profil MyMamy.pl).
Zabawę kończymy w dniu jutrzejszym (wtorek 20.03.2018) o godzinie 15:00.
 
Prosimy o podesłanie maila na adres: konkurs@mymamy.pl do czwartku (22.03.2018) do godziny 12:00 z informacjami: dane osób które zostały zaproszone i polubiły profil + wybraną torbą+ danymi do wysyłk. Aby ułatwić nam potwierdzanie, że 5 znajomych polubiła profil prosimy o umieszczenie w mailu zdjęcia (print screen) z profilu MyMamy.pl - tam w kolumnie po prawej stronie widzicie swoich znajomych, którzy lubią MyMamy.pl. Rozwińcie tą listę i wyślijcie proszę print screen - ułatwi to Wam i nam weryfkację czy wszyscy polubili już profil.
 
Kochani WAŻNE:
Mamy nadzieję, że tym razem też rozbijecie bank, więc nastawiamy się, że będziemy musieli dodrukować torby :). Dlatego część toreb może zostać wysłanych w okolicach końca kwietnia/początku maja. Ale na pewno dotrą, żeby nikt nie miał obaw :)
 
I jeszcze jedna uwaga, która pojawiła się w zeszłorocznym konkursie - torba jest nie dla 5 osób, tylko dla tej która zainicjowała działanie :)

Nikt jeszcze nie rozpoczął dyskusji w tym wątku. Dodaj komantarz jako pierwsza!

logo

Portal MyMamy.pl pomaga poznać i skontaktować się z innymi rodzicami w okolicy oraz udostępniać im różne informacje i materiały