ScrollToTop
magazyn mamy

MAMAVILLE Targi dla Mamy i Dziecka Gdańsk vol.2

Data: 16 marzec 2018

17 marca, Stadion Energa Gdańsk ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
WSTĘP WOLNY, godziny 10:00 - 17:00
Po raz drugi w Gdańsku jednego dnia, w jednym miejscu będziecie mieli okazje spotkać oryginalnych polskich projektantów, marki i firmy związane z tematyką ciąży, macierzyństwa i rodzicielstwa.
Targi Mamaville to nowoczesna idea łączenia zakupów z przyjemnym spędzaniem czasu oraz edukacją dla całej rodziny. Skierowane są do kobiet w ciąży, wszystkich mam, rodzin z dziećmi oraz osób zainteresowanych tematyką parentingową.
Mamaville skupia marki kreatywnych mam, zgodnie z ideą aktywizacji przedsiębiorczości kobiet, wspierania polskich źródeł pochodzenia towarów, naturalnych surowców i autorskich projektów.
Organizatorzy Mamaville zapraszają rodzinnie na bezpłatne warsztaty oraz atrakcje dla rodziców i dzieci. Poznacie najnowsze kolekcje, pomysły i produkty od oryginalnych i kreatywnych wystawców – premiery nowych marek, najświeższe kolekcje, nowatorskie rozwiązania.


17 marca z Mamaville, to świetny pomysł na sobotnie rodzinne wyjście, a w nim:
* Strefa zakupów u wystawców znanych marek i wybranych projektantów z branż: ubrania / zabawki / wystrój wnętrz / akcesoria / dodatki / edukacja / wydawnictwa, usługi; dla kobiet, rodzin oraz dzieci w różnym wieku, od niemowlaka do starszaka
* Strefa edukacyjno – rozrywkowo – warsztatowa dla dzieci i dorosłych. Wszystkie warsztaty i atrakcje są bezpłatne!!!


Link do wydarzenia na FB: https://web.facebook.com/events/1992076451012827
Sobota // 17.03 // 10:00 -17:00
Stadion Energa Gdańsk // Pokoleń Lechii Gdańsk 1,80-560 Gdańsk
WSTĘP WOLNY, godziny 10:00 - 17:00

Nikt jeszcze nie rozpoczął dyskusji w tym wątku. Dodaj komantarz jako pierwsza!

logo

Portal MyMamy.pl pomaga poznać i skontaktować się z innymi rodzicami w okolicy oraz udostępniać im różne informacje i materiały