ScrollToTop
magazyn mamy

MAMAVILLE XMAS: BLACK WEEKEND EDITION

Data: 30 listopad 2018

Targi Mamaville to nowoczesna idea łączenia zakupów z przyjemnym spędzaniem czasu oraz edukacją dla całej rodziny. Skierowane są do kobiet w ciąży, wszystkich mam, rodzin z dziećmi oraz osób zainteresowanych tematyką parentingową. W jednym miejscu zbieramy oryginalnych polskich projektantów, marki i firmy związane z tematyką ciąży, macierzyństwa i rodzicielstwa.

Tym razem organizatorzy zapraszają na wyjątkowe dwudniowe świąteczne targi. Skoro black weekend, to i Mamaville dotrzymuje kroku i w pierwszy weekend grudnia organizuje coś specjalnego! Na tę sobotę i niedzielę wystawcy i projektanci przygotują dla Was okazjonalnie niskie ceny swoich produktów, duże promocje i wyprzedaże. A w pobliżu już pobrzmiewają świąteczne dzwonki, tym bardziej warto zawitać na targi i zwyczajnie wydać mniej pieniędzy!!!

Mamaville skupia marki kreatywnych mam, zgodnie z ideą aktywizacji przedsiębiorczości kobiet, wspierania polskich źródeł pochodzenia towarów, naturalnych surowców i autorskich projektów.

Zapraszamy rodzinnie na bezpłatne warsztaty oraz atrakcje dla rodziców i dzieci. Warsztaty są bezpłatne, lecz ilość miejsc ograniczona. Zapisy na: www.bit.ly/warsztatymvxmas

Targi Mamaville to przede wszystkim zakupy u oryginalnych i kreatywnych wystawców - najnowsze kolekcje, pomysły i produkty, premiery nowych marek oraz nowatorskie rozwiązania.

Weekend 1-2 grudnia z Mamaville, to świetny pomysł na rodzinne wyjście, a w nim:

• Strefa zakupów U wystawców znanych marek i wybranych projektantów z branż̇: ubrania / zabawki / wystrój wnętrz / akcesoria / dodatki / edukacja / wydawnictwa, usługi; dla kobiet, rodzin oraz dzieci w różnym wieku, od niemowlaka do starszaka.

• Strefa edukacyjno – rozrywkowo – warsztatowa dla dzieci i dorosłych. Wszystkie warsztaty i atrakcje są bezpłatne!!! lokalne miejsca oraz prezentujemy najnowsze tematy związane z macierzyństwem. Dzieci mają super zabawę czy to w strefie z dmuchańcami czy przy stoiskach wystawców na mini warsztatach. Warsztaty są bezpłatne lecz ilość miejsc ograniczona!

• Strefa relaksu Czyli jedzenie dla wszystkich (także wegetariańskie i wegańskie). Tu także spotkacie lokalnych wystawców. Foodtrucki oraz różnorodne stoiska od wegańskich specjałów pyszną kawę po pizzę, burgery czy gofry. Zapraszamy również strefę relaksu, gdzie po zakupach i atrakcjach można odpocząć i dobrze zjeść!

Targi Mamaville to cykliczna impreza odbywająca się w czterech polskich miastach: Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku i Poznaniu.
Nadchodząca edycja:
• WARSZAWA
Mamaville Xmas : Black Weekend Edition
Sobota - Niedziela // 1-2.12 // Arena Ursynów //
ul.Pileckiego 122 Warszawa
WSTĘP WOLNY, godziny 10:00 - 17:00


Link do wydarzenia na FB:
https://web.facebook.com/events/1130394503802593/


Więcej informacji o targach i harmonogramie warsztatów na
http://bit.ly/mvxmas2018

Edyta
2018-12-16 21:51:26

Witam;) Będę bardzo wdzięczna za pomoc. Zajmie to tylko chwilkę;) https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc81BmX0uELU0UiMoQQZ4s4w85kbxuQ23yOzLLCv1I5ldbKPw/viewform?usp=pp_url

logo

Portal MyMamy.pl pomaga poznać i skontaktować się z innymi rodzicami w okolicy oraz udostępniać im różne informacje i materiały