ScrollToTop
magazyn mamy

Ubranka i akcesoria dla niemowląt i dzieci już w marcu w Rossmannie!

Data: 10 marzec 2017

Ubranka i akcesoria dla niemowląt i dzieci już w marcu w Rossmannie

Książki, ubranka, pościele, przeróżne akcesoria i legendarne Szumiące Misie Whisbear – to wszystko już w marcu w drogeriach Rossmann. W dniach 10-30 marca trwa
promocja na artykuły dla niemowląt oraz książki, a od 20 marca do 10 kwietnia zakupy będą mogli zrobić rodzice tych nieco starszych dzieci.

Akcja „Dziecko” będzie trwała w Rossmannie od 10 marca do 10 kwietnia. W tych dniach obowiązuje promocja na dziecięce ubranka oraz akcesoria (zagłówki samochodowe w kształcie misiów, podgrzewacze do butelek, pościele, ręczniki) oraz zabawki (edukacyjne kostki sensoryczne, kaczuszki i statki do kąpieli i inne).

Rodziców szczególnie mogą zainteresować Szumiące Misie Whisbear, które dzięki wyselekcjonowanemu szumowi sprawiają, że maluszki szybciej zasypiają. Są wyposażone w specjalne magnesy, dzięki czemu łatwo je zawiesić na łóżeczku, uchwycie wózka czy fotelika samochodowego. Misie Whisbear specjalnie na tę akcję zmieniły design i dostępne będą w dwóch wariantach: z czerwoną i miętową nóżką.

Od 10 do 30 marca warto również wejść do Rossmanna po książki –te dla rodziców (przyszłych i początkujących), jak również dla ich pociech. Dzięki edukacyjnym książeczkom dzieci już od 3 miesiąca życia będą mogły uczyć się rozpoznawania twarzy, a te starsze kolorów, zwierząt, kształtów, a nawet pierwszych słów po angielsku.

W pierwszym etapie promocji (10-30.03) w specjalnych cenach będą ubranka dla niemowląt (rozmiary 74, 80 i 86) i odpowiednie do ich wieku akcesoria, takie jak gryzaczki oraz podgrzewacze do butelek marki Chicco czy kostki edukacyjne. Wtedy także w promocji są Szumiące Misie Whisbear, a także wszystkie książki.

Drugi etap promocji zahacza o ten pierwszy i trwa od 20 marca do 10 kwietnia. Wówczas w cenach promocyjnych są ubranka dla dzieci nieco starszych (rozmiary od 98cm do 128cm), a także akcesoria adekwatne do wieku – zabawki do kąpieli, zestawy kolorowej kredy, bańki mydlane, ręczniki i pościele z bajkowymi postaciami i inne.

Zakupy jak zawsze można zrobić również w sklepie internetowym na www.rossmann.pl

Nikt jeszcze nie rozpoczął dyskusji w tym wątku. Dodaj komantarz jako pierwsza!

logo

Portal MyMamy.pl pomaga poznać i skontaktować się z innymi rodzicami w okolicy oraz udostępniać im różne informacje i materiały