ScrollToTop
magazyn mamy

Wiosenna edycja targów Trends 4 Kids w Gliwicach

Data: 18 marzec 2019

Trends 4 Kids to targi dedykowane rodzicom oraz przyszłym rodzicom, którzy poszukują oryginalnych, wyjątkowych produktów, cenią jakość i nowoczesny dizajn oraz produkty wykonane ręcznie.
Tym razem, już na wiosnę targi Trends 4 Kids zagoszczą: 31 marca 2019 roku w Gliwicach (Arena Gliwice) https://www.facebook.com/events/764050817288598/


Podczas targów polscy projektancki zaprezentują m.in akcesoria dla mamy i dziecka, zabawki oraz ubrania dla dzieci. Będzie można kupić niepowtarzalne produkty z najnowszych kolekcji i najmodniejszych propozycji wiosennego sezonu.
Targi Trends 4 Kids to połączenie wyjątkowej galerii handlowej, centrum edukacyjnego dla rodziców i strefy zabaw kreatywnych dla najmłodszych.


Goście będą mogli poruszać się i korzystać z czterech specjalnie wyznaczonych stref:
STREFA SHOPPINGU – w tej strefie można liczyć na atrakcyjne rabaty i fachowe porady. Oryginalna odzież, buciki, zabawki, dekoracje do pokoików dziecięcych, książeczki, to tylko część asortymentu, jaki będzie można kupić podczas eventu. Wszyscy, którzy tego dnia zrealizują zakupy u wystawców w kwocie o łącznej wartości 250 zł w podziękowaniu otrzymają miły prezent.
STREFA ZABAWY – w tej przestrzeni najmłodsi Goście będą mogli bezpłatnie korzystać z licznych zajęć kreatywnych, rozwijających warsztatów i zabaw. Będzie kolorowo, aktywnie i inspirująco.
STREFA ŚWIADOMEGO RODZICA – zarówno rodzice jak i Ci, którzy oczekują swojego maleństwa mogą liczyć na bogaty program prelekcji i warsztatów dla dorosłych, z których bezpłatnie będzie można brać udział przez cały dzień. To niecodzienna okazja do skorzystania z porad i konsultacji ekspertów wielu dziedzin związanych z wychowaniem dziecka oraz prawidłowym dbaniem o jego zdrowie.
STREFA CHILLOUTU – strefa, w której będzie można złapać oddech po licznych atrakcjach i emocjach.
Wstęp: osoby dorosłe 8 zł, dzieci bezpłatnie (w sprzedaży od lutego 2019)

Szczegóły na:
www.trends4kids.pl
https://www.facebook.com/events/764050817288598/

Nikt jeszcze nie rozpoczął dyskusji w tym wątku. Dodaj komantarz jako pierwsza!

logo

Portal MyMamy.pl pomaga poznać i skontaktować się z innymi rodzicami w okolicy oraz udostępniać im różne informacje i materiały