ScrollToTop
rabaty dla mamy

Urodziny dziecka (2)

ostatni wpis: Katarzyna | 2020-01-29 14:54:53
2019-08-27 00:52:28

Witam wszystkie Panie, jestem studentką z Wrocławia i bardzo chciałabym, żebyście pomogły mi ocenić mój pomysł. Otóż wychowałam się na księżniczkach Disneya i pomyślałam, że fajnym pomysłem byłoby dorobić sobie jako taka właśnie księżniczka do wynajęcia na urodziny. Kilka lat tańczyłam w balecie i potrafię zaśpiewać każdą "księżniczkową" piosenkę Disneya. Moja mama jest pedagogiem, lata spędziłam zabawiając dzieci w szkołach i przedszkolach. Dzieciaki mnie uwielbiają i pomyślałam, że byłaby to świetna dla obu stron przygoda. Bardzo proszę dajcie znać co sądzicie? Ile z Was skorzystałoby z takiego pomysłu na przykład na urodziny swojej córki? Oczywiście po wcześniejszym spotkaniu ze mną i ustaleniu wszystkiego :)

2020-01-29 14:54:53

Polecam zorganizowanie dziecku urodzin w domu - po pierwsze niższe koszty, po drugie można z dzieckiem przygotować ozdoby takie jak np girlandy z makulatury - wychodzą za darmo, spedzasz z dzieckiem czas i dodatkowo rozwija się manualnie. I polecam słomki papierowe, które moje dzieciaki uwielbiają. Do kupienia na alledrogo chociaż ja polecam https://papierowe.slomki.biz/sklep/ ze względu na duży wybór.

Powrót
logo

Portal MyMamy.pl pomaga poznać i skontaktować się z innymi rodzicami w okolicy oraz udostępniać im różne informacje i materiały