ScrollToTop
rabaty dla mamy

O nas

Pomysł na portal MyMamy.pl zrodził się w głowie kilku mam, którym  przez przypadek udało  się poznać na jednym ze spacerów po lesie. Wspólne wyjścia stały się coraz częstsze i przerodziły się  w spotkania na kawie i w bawialniach z dziećmi. Wtedy też wpadłyśmy na pomysł na stworzenie platformy do komunikacji między mami, na której będzie można nie tylko poznać inne mamy, ale również dokładnie wyszukać je według różnych kryteriów.

Tak też powstało MyMamy.pl – miejsce do poznawania innych mam, komunikowania się między sobą oraz inicjowania wspólnych wyjść.  
Dzięki nowoczesnej platformie zarejestrowane mamy mogą wyszukiwać inne mamy w okolicy lub mamy z dziećmi w podobnym wieku. Umawianie się z innymi mamami na spacery, wspólne kawki czy wyjścia na zabawy z dziećmi jest teraz dużo prostsze i przyjemniejsze.

Głęboko wierzymy, że dzięki portalowi macierzyństwo wielu mam upłynie dużo aktywniej, a także zaowocuje w powstaniu wyjątkowych przyjaźni, wśród mam jak i dzieci.

Zarejestruj się na MyMamy.pl i poznaj Mamy takie jak Ty!

logo

Portal MyMamy.pl pomaga poznać i skontaktować się z innymi rodzicami w okolicy oraz udostępniać im różne informacje i materiały