ScrollToTop
magazyn mamy

Ogólnopolski cykl pikników dla Mam w Olsztynie 13.06.2018

Jesteś Mamą z Olsztyna lub okolic? Świetnie! Nie może Cię zatem zabraknąć w środę 13 czerwca w Parku Centralnym w Olsztynie!

Piknik Olsztyńskich Mam jest częścią Ogólnopolskiego Cyklu Pikników dla Mam, podczas którego oprócz rozmów z innymi Mamami, wymiany doświadczeń, ploteczek przy kubku kawy czeka na Was niewiarygodna liczba atrakcji!

- strefa relaksu z Salonem Kosmetycznym Beautiful Look - zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych usług wykwalifikowanych kosmetologów w  specjalnie stworzonych dla Was strefach relaksu - w końcu nikt bardziej niż zabiegana Mama tego nie potrzebuje!

- kącik zabaw i opieka nad Pociechami z Klubem Malucha - podczas korzystania ze strefy relaksu dzieciaki mogą zostać pod czujnym okiem osób z Klubu Malucha. Mama będzie mogła chwilkę zająć się sobą 

To tylko część atrakcji. O wszystkich będziemy informować tutaj na wydarzeniu. 

Znasz dużo mam z Olsztyna i okolic? Będziemy wdzięczni za udostępnienie informacji o Pikniku Olsztyńskich Mam, w końcu im będzie nas więcej tym lepiej :)

Wszystkie szczegóły także na profilu Facebook pod linkiem: 

Chcesz dowiedzieć się, jak było w latach poprzednich? Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji www.mymamy.pl/blog/category/poznaj-mamy-takiej-jak-ty oraz do obejrzenia filmików z Pikników.

 

Śledź nasze wydarzenie i widzimy się już w środę 13 czerwca w Parku Centralnym.

Chcesz pojawić się na Pikniku Olsztyńskich Mam jako Partner? Zapraszamy do kontaktu pod adresem email: kinga@mymamy.pl lub numerem telefonu 662 216 622.

 

Partnerzy wydarzenia

Partnerzy medialni

logo

Portal MyMamy.pl pomaga poznać i skontaktować się z innymi rodzicami w okolicy oraz udostępniać im różne informacje i materiały