ScrollToTop
magazyn mamy

Ogólnopolski cykl pikników dla Mam w Szczecinie 19.06.2018

Miejsce: Plac Jasne Błonia im. Jana Pawła II 

Termin: 19 czerwca 2018 roku 11:00 - 15:00

Wszystkie Mamy ze Szczecina i okolic! Zapiszcie już w kalendarzach datę wtorek 19 czerwca! Widzimy się wtedy na Placu Jasne Błonia im. Jana Pawła II na Pikniku Szczecińskich Mam! Piknik dla Mam to wydarzenie, na którym musi być każda Mama. Jest to wyjątkowa okazja do poznania innych Mam z Twojego miasta, wymiany doświadczeń, ploteczek przy kubku kawy i przy okazji skorzystania z atrakcji przygotowanych specjalnie dla nas - Mamy! 

strefa relaksu - zapraszamy do skorzystania z chwili odpoczynku u kosmetyczki lub manicurzystki w strefie relaksu na Pikniku Szczecińskich Mam - w końcu nikt bardziej niż zabiegana Mama tego nie potrzebuje!

kącik zabaw i opieka nad Pociechami z Klubem Malucha  - podczas korzystania ze strefy relaksu dzieciaki mogą zostać pod czujnym okiem osób z Klubu Malucha. Mama będzie mogła chwilkę zająć się sobą 

 

To jest tylko garść atrakcji. O wszystkich będziemy informować na bieżąco na wydarzeniu utworzonym na Facebook pod linkiem:

Śledź wydarzenie i widzimy się już we wtorek 19 czerwca na Placu Jasne Błonia im. Jana Pawła II.

Chcesz pojawić się na Pikniku Szczecińskich Mam jako Partner? Zapraszamy do kontaktu pod adresem email: magdalena@mymamy.pl lub numerem telefonu 609 293 033.

Partnerzy wydarzenia

Partnerzy medialni

logo

Portal MyMamy.pl pomaga poznać i skontaktować się z innymi rodzicami w okolicy oraz udostępniać im różne informacje i materiały