ScrollToTop
mama na zakupach

Ale Fun Sala Zabaw

Al. Jerozolimskie 200 Warszawa Bawialnia

Zaloguj się aby oddać głos.

Średnia ocena: 0/5

Ale Fun to klub i sala zabaw dla dzieci istniejący od 2012 roku. Stworzony przez osoby z pasją i zamiłowaniem do pracy z dziećmi. Naszym celem jest przede wszystkim dostarczanie rozrywki. Jesteśmy otwarci zarówno na klientów indywidualnych jak i grupy zorganizowane. Cechujemy się elastyczną ofertą i indywidualnym podejściem do każdego klienta. Specjalizujemy się w organizacji przyjęć urodzinowych, także tematycznych z animatorem, warsztatów edukacyjnych dla grup zorganizowanych, eventów okolicznościowych oraz półkolonii sezonowych. Głównymi atrakcjami naszego klubu jest paintball laserowy, małpi gaj oraz park linowy!!! Rodzice i opiekunowie w naszym klubie odnajdą chwilę wolnego czasu, którą dopełnić może pobyt w naszej klimatycznej kawiarni.

Dla każdej mamy na hasło „My mamy” 50 % zniżki na kawę. Wejście na salę zabaw dla dzieci 10zł za godzinę bądź 20 zł czas nieograniczony plus jedno przejście parku linowego gratis. Dzieci do 2 lat bezpłatnie.

 
Dobra zabawa to MY

Lokalizacja obiektu

Nikt jeszcze nie rozpoczął dyskusji. Dodaj komantarz jako pierwsza!

logo

Portal MyMamy.pl pomaga poznać i skontaktować się z innymi rodzicami w okolicy oraz udostępniać im różne informacje i materiały