ScrollToTop
mama na zakupach

KOFIFI

Mierosławskiego, Ludwika 19, Warszawa Restauracja

Zaloguj się aby oddać głos.

Średnia ocena: 5/5

W KOFIFI jest miejsce i dla rodziców i dla dzieci, dlatego że chcemy pokazać jak  światy maluchów i dorosłych mogą mieć ze sobą wiele wspólnego i mogą się wzajemnie przenikać.
U nas rodzice napiją się wybornej kawy i spokojnie porozmawiają, podczas gdy dzieci załatwią swoje małe ważne sprawy w bajkowym domku (tylko dla nich!) albo w kąciku zabaw na tajemniczej antresoli! Atrakcji jest tak wiele, że trudno je wszystkie wyliczyć: tablica do rysowania, zjeżdżalnia, kosze z zabawkami, półki pełne książek… A dla najmłodszych jest nawet huśtawka.
Nasi mali i duzi goście mogą wspólnie uczestniczyć w zajęciach oraz kulturalnych wydarzeniach KOFIFI: wystawach, pokazach, spotkaniach, warsztatach… Czekają na nich liczne niespodzianki!
Dla strudzonych zabawą są pyszne dania: zupy, tarty, naleśniki, grzanki, kanapki, ciasta, lody, żelki, lemoniada, a także specjały dla niemowląt oraz wiele innych przysmaków. Można je wziąć ze sobą na plac zabaw albo zjeść na miejscu, odpoczywając w wesołym jak owocowe landrynki wnętrzu naszej kawiarni.
Tu znajduje się też sklep, w którym można kupić wiele fantastycznych zabawek, w tym również wszystkie zabawki KALIMBY (także te niedostępne on-line). Ponad to mamy w sprzedaży specjalnie wyselekcjonowane książki najlepszych wydawnictw dla dzieci!"

Lokalizacja obiektu

Nikt jeszcze nie rozpoczął dyskusji. Dodaj komantarz jako pierwsza!

logo

Portal MyMamy.pl pomaga poznać i skontaktować się z innymi rodzicami w okolicy oraz udostępniać im różne informacje i materiały