ScrollToTop
magazyn mamy

Polana Wilanów

Warszawa ul. Klimczaka 5 lok. 81 Kawiarnia

Zaloguj się aby oddać głos.

Średnia ocena: 0/5
Klubokawiarnia Polana, to rodzinne miejsce spotkań, zabawy, relaksu i pysznego jedzenia. To przystań gdzie w otoczeniu natury można się wyciszyć, wypić kawę albo zjeść coś pysznego.
Mieścimy się w samym centrum Miasteczku Wilanów, przy ulicy Klimczaka 5.
Tworzymy miejsce innowacyjne, w którym nacisk kładziony jest nie tylko na dobrą zabawę, ale i rozwój dzieci.
Chcemy także, żeby Polana była miejscem spotkań bliskich sobie ludzi z sąsiedztwa!
Wystrój wnętrza naszej klubokawiarni przywodzi na myśl polanę w lesie, jesteśmy cząstką natury w samym środku miasta. We wnętrzu dominuje drewno, a w środku znajdują się nawet… drzewa. Zapraszamy wszystkich chętnych do kontaktu z naturą, i to w samym środku Miasteczka Wilanów!
W Polanie rodzice mają czas na relaks, podczas gdy ich pociechy świetnie się bawią w strefie malucha lub spędzają czas na zajęciach, a to wszystko w niebanalnym otoczeniu nawiązującym do lasu.
Polana jest idealnym połączeniem restauracji, klubokawiarni oraz przestrzeni do zabawy dla dzieci. To miejsce spotkań wielu mieszkańców warszawskiego Wilanowa oraz osób z pozostałych części miasta chcących spędzić czas w tym niepowtarzalnym miejscu. Polanę wyróżnia niezwykły wystrój wnętrz, z żywym mchem i drzewami sięgającymi wysokiego sufitu. Całość w stonowanych barwach nawiązujących do lasu. To miejsce gdzie zarówno dzieci, jak i dorośli odpoczną od agresywnych, wszechobecnych bodźców otaczającego nas świata.
Całość uzupełnia pyszna kawa z małej włoskiej palarni oraz unikalna domowa kuchnia dostosowana również do potrzeb dzieci. Tutaj naprawdę zapomina się o troskach dnia codziennego.
Klubokawiarni Polana, to:
1. Organizacja niezwykłych eventów we współpracy ze znanymi markami,
2. Codzienne zajęcia dla dzieci rozwojowe i nie tylko ,
3. Warsztaty i imprezy tematyczne dla dzieci i dorosłych,
4. Organizacja niepowtarzalnych urodzin dla dzieci
5. Stworzenie jednego z najpopularniejszych miejsc w Warszawie, gdzie można spędzić czas z
dzieckiem,
6. Klubokawiarnia ze smacznym domowym jedzeniem i pyszną kawą, gdzie każdy znajdzie
coś dla siebie.

Lokalizacja obiektu

Nikt jeszcze nie rozpoczął dyskusji. Dodaj komantarz jako pierwsza!

logo

Portal MyMamy.pl pomaga poznać i skontaktować się z innymi rodzicami w okolicy oraz udostępniać im różne informacje i materiały