ScrollToTop
rabaty dla mamy

Gdzie będziemy?

Partnerzy strategiczni

Partnerzy medialni

Terminarz

Edycja 2019

Już teraz zapisz termin spotkania w Twoim mieście. Śledź nas na naszym profilu Facebook, gdzie już nie długo zostaną utworzone wydarzenia w poszczególnych miastach.

Chcesz nam pomóc przy organizacji? Będziemy bardzo wdzięczni! Zapraszamy do kontaktu: magdalena@mymamy.pl lub pod numerem 609 293 033.

Doświadczenie zdobywane latami

Bycie Mamą to piękna, ale i często trudna droga w życiu. Dlatego warto spędzić ją w towarzystwie innych Mam na wspólnych spacerach, wymianie doświadczeń czy wypiciu kubka kawy.

2016 rok

MyMamy.pl jako platforma, na któej Mamy mogą zakłądać konta i poznawać inne Mamy w oklicy, wyszła z inicjatywą spotkań pod nazwą "Poznaj mamy takie jak Ty!".
Pierwsze pięć spotkań (Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, Łódź), na które przybyło około 40-60 Mam, odbyło się w roku 2016 w parkach, klubokawiarniach.

2017 rok

Kolejny rok to kolejne wyzwania - spotkania przyjęły formę Pikników w plenerze. W 2017 Pikniki odbyły się w Warszawie, Krakowie, Kielcach i Wrocławiu. Na każdym spotkaniu pojawiło się około 200-400 Mam.

2018 rok

W roku 2018 Pikniki przyjęły charakter ogólnopolski i odbyły się w 13 miestach. Oprócz spotkania z innymi Mamami na Piknikach odbywały się także warsztaty ze specjalistami, działały strefy relaksu, jak również liczne zajęcia i kąciki animacyjne dla najmłodszych. Na każdym Pikniku był oz nami od 300-800 Mam.

Chcesz dowiedzieć się, jak było w latach poprzednich?

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji oraz do obejrzenia filmików z Pikników.

Opinie

Dzięki wyjątkowej ekspozycji z wysypanymi klocków w ogródku do zabawy, dzieciaki oraz Mamy mogły poznać markę i atuty produktów Klocki Blocki i Mubi. Dziękujemy za tegoroczną współpracę i meldujemy się na Piknikach w roku 2019!

~ Michał/Klocki Blocki

Jestem zawsze chętna do współpracy w ramach pikników MyMamy.pl. Organizowane wydarzenia to niepowtarzalna okazja do spotkania innych mam na tym samym etapie życia, to możliwość spotkania innych osób, które mogą być dla nas motywacją do działania albo nawet do zmiany zawodu. Organizatorzy dokładają wszelkich starań, żeby każda z Mam znalazła coś dla siebie czy to stoisko z książkami czy porady ekspertów oraz jak przystało na pikniki można także dobrze zjeść i napić się. A co najważniejsze jest zawsze mnóstwo atrakcji dla dzieci! Z przyjemnością uczestniczę w piknikach nie tylko jako Mama ale także jako gość

~ Kasia Łodygowska/Matka Prawnik

Cieszymy się, że nasz Szumiący Miś Whisbear i Leniwiec Ezzy towarzyszyły Mamom podczas tegorocznych pikników. Ilość Mam, które wzięły udział w wydarzeniu w całej Polsce, przerosły nasze najśmielsze oczekiwania. Pikniki zorganizowane były z rozmachem i na naprawdę wysokim poziomie. Z dumą partnerujemy takim wydarzeniom. Dziękujemy za rok 2018 i czekamy na kolejne lato z MyMamy!

~ Monika/Whisbear

Pikniki dla mam z dziećmi to super idea dziewczyn z MyMamy.pl. Bardzo chętnie biorę w nich udział, uwielbiam spotkania z Mamami, nasze pogadanki tematyczne, indywidualne rozmowy, udzielanie porad i wskazówek, które ułatwiają życie tym i tak już mocno zapracowanym babeczkom. Dla mnie z kolei jest to wielka przyjemność i z każdego pikniku wyjeżdżam z masą nowych pomysłów na kolejne artykuły. Nic nie zastąpi bezpośredniego kontaktu z innymi mamami

~ Ana Krysiewicz/Matka Aptekarka

Byli z nami

Anna Czartoryska-Niemczycka

Małgorzata Ostrowska-Królikowska

#MatkaPrawnik #DoktorekRadzi

Anna Kalczyńska

Dziękujemy, że byliście z nami w 2018 roku

logo

Portal MyMamy.pl pomaga poznać i skontaktować się z innymi rodzicami w okolicy oraz udostępniać im różne informacje i materiały