ScrollToTop
magazyn mamy

Cafe Bajarka

Plac Wolności 8 Poznań Kawiarnia

Zaloguj się aby oddać głos.

Średnia ocena: 0/5

Cafe Bajarka to miejsce twórczych spotkań dla całej rodziny.

Cafe Bajarka to 3 sale zabaw i animacji, w których organizowane są warsztaty artystyczne, zajęcia rozwojowe i edukacyjne, bajkoczytanie, spotkania z autorami i ilustratorami książek, ciekawymi ludźmi świata sztuki i nauki, grupy dyskusyjne, a także atrakcyjne urodziny dla dzieci. Wszystkie propozycje opierają się przede wszystkim na sprawdzonych i niebanalnych pomysłach naszych specjalistów.
Cafe Bajarka to miejsce przyjazne dla dzieci, rodziców i nauczycieli, które bawi, inspiruje, edukuje oraz uczy twórczego myślenia. Podczas zabaw i zajęć dzieci, ich opiekunowie mogą odpocząć w miłej atmosferze lub po prostu zostawić bawiące się dziecko pod troskliwą opieką i wyjść załatwiać ważne sprawy. :)
Cafe Bajarka to także sklep, a w nim starannie dobrane i czytelnie wyeksponowane produkty (pogrupowane według zainteresowań dziecka książki, czy zabawki edukacyjne).

3 sale zabaw i animacji, kompetentni pracownicy i animatorzy, którzy zawsze pomogą i doradzą.

Oryginalnie zaprojektowane i wygodne wnętrza na parterze, z bezpiecznym miejscem na wózki i rowery, w pobliżu podziemny parking,a wszystko w samym sercu miasta.

Ale... Cafe Bajarka to przede wszystkim wspaniałe URODZINKI!
Scenariusz pisany indywidualnie do każdych urodzin (w zależności od wieku i zainteresowań dziecka). A także moc dodatkowych atrakcji, o których można przeczytać na naszej stronie.

Lokalizacja obiektu

Nikt jeszcze nie rozpoczął dyskusji. Dodaj komantarz jako pierwsza!

logo

Portal MyMamy.pl pomaga poznać i skontaktować się z innymi rodzicami w okolicy oraz udostępniać im różne informacje i materiały