ScrollToTop
magazyn mamy

Matecznik

plac Asnyka 1 Poznań Inne

Zaloguj się aby oddać głos.

Średnia ocena: 0/5

Miejsce twórczego rozwoju Rodziny - warsztaty dla kobiet, mam i rodziców, szkoła rodzenia, wystawy, pokazy filmów, dyskusje, grupy wsparcia.

Jesteśmy doradczyniami noszenia, doulami, Promotorkami Karmienia Piersią, instruktorkami masażu shantala i szkoły rodzenia. Udzielamy wsparcia kobietom, matkom i rodzicom w formie szkoły rodzenia oraz porad, spotkań i warsztatów dotyczących noszenia w chustach, okresu okołoporodowego, naturalnej i ekologicznej pielęgnacji małego dziecka, karmienia piersią, a także wychowania starszych dzieci. Prywatnie jesteśmy koleżankami i mamami - razem mamy piątkę dzieci dzieci, które staramy się wychowywać w duchu rodzicielstwa bliskości. Dwoje z nich urodziło się w domu.

Wierzymy, że do roli rodzica można, a nawet powinno się przygotować, i że nauka ta nie kończy się na szkole rodzenia :) Razem stworzyłyśmy więc MATECZNIK - miejsce, w którym każdy rodzic może znaleźć wsparcie. Jest to warsztatownia i klub dyskusyjny w jednym. Naszą misją i celem jest kreowanie pozytywnego przekazu o porodzie i macierzyństwie poprzez wykłady i warsztaty z tematyki okołoporodowej i rodzicielskiej, spotkania z ciekawymi gośćmi, pokazy filmów, wystawy, tematyczne grupy wsparcia i wiele innych. Nie płyniemy z prądem nurtu - aspirujemy do tego, by ten nurt współtworzyć.

Lokalizacja obiektu

Nikt jeszcze nie rozpoczął dyskusji. Dodaj komantarz jako pierwsza!

logo

Portal MyMamy.pl pomaga poznać i skontaktować się z innymi rodzicami w okolicy oraz udostępniać im różne informacje i materiały